Новини України. 20 листопада. Сьогодні в дію вступає закон, який передбачає виплату заробітної плати не менше двох разів на місяць.

зарплата, гроші
Українці отримуватимуть зарплату не менше двох разів на місяць

З 20 листопада набуває чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо строків виплати заробітної плати” N2559-VI від 23.09.2010.

Даним Законом Верховна Рада України внесла зміни до Кодексу законів про працю та Закону “Про оплату праці”.

Згідно зі змінами, заробітна плата повинна виплачуватися працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором чи нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації або іншим уповноваженим до представництва трудовим колективом органом (а у разі відсутності таких органів – представниками, обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, який не перевищує шістнадцяти календарних днів, але не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.

При цьому розмір заробітної плати за першу половину місяця не повинен бути меншим оплати за фактично відпрацьований час з розрахунку тарифної ставки (посадового окладу) працівника.

Джерело Денги.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.