22 листопада. Картина, яка впродовж 30 років вважалася зниклою, була виявлена в художній колекції Джанні Версаче. Знаменитий модельєр купив роботу кілька років тому і не підозрював про те, що колись вона була вкрадена. Версаче повернув твір мистецтва законним власникам, The Daily Express.

Портрет майора Джорджа Мола

“Портрет майора Джорджа Мола” кисті Йоганн Зоффана, німецького художника XVIII століття неокласичної школи, був вкрадений у сім’ї власників з Сассекса 30 років тому.

У минулому році новий господар картини – Джанні Версаче, збирався виставити її разом з іншими предметами мистецтва зі своєї колекції на лондонському аукціоні Sotheby’s. Вартість роботи оцінювалася в 40 – 60 тисяч фунтів стерлінгів. Проте лот довелося зняти з торгів, оскільки виникли сумніви, пов’язані з його правом власності.

Про те, що полотно виставляється на аукціон, законні власники дізналися з газет. Вони звернулися в Art Loss Register, організацію, яка займається ідентифікацією викрадених творів мистецтва. Як доказ власники пред’явили фотографію 30-річної давності, на якій був зображений портрет, що висить над каміном в їхньому будинку.

Процедура ідентифікації тривала більше року і благополучно завершилася минулого тижня. У понеділок представники Art Loss Register офіційно заявили, що Джанні Версаче повернув реліквію законним власникам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.