10 листопада. США. Фото. Відео. Вагітна дружина Орландо Блума оголилася для глянцю.

Міранда і Орландо

Дружина відомого актора Орландо Блума і одна з найяскравіших «ангелів» Victoria’s Secret Міранда Керр знялася для журналу “W”.

Міранда не вперше знімається в стилі «ню» для відомих глянців. Але ця фотосесія особлива тим, що кохана Орландо Блума знаходиться в положенні.

Випуск присвячений родині, і на сторінках журналу відомі особистості дискутують на цю тему. “Для мене сім’я – це життя, – зізналася Міранда, – Моя робота була чудовою, але це не моє життя. Я не відчуваю над собою тиску швидше повернутися до роботи”.

Джерело Люкс ФМВагітна дружина Орландо Блума оголилася для глянцю + ФОТО + ВІДЕО
Додано 10 листопада 2010 11:44

Дружина відомого актора Орландо Блума і одна з найяскравіших «ангелів» Victoria’s Secret Міранда Керр знялася для журналу “W”.

Міранді не вперше знімається в стилі «ню» для відомих глянців. Але ця фотосесія особлива тим, що кохана Орландо Блума знаходиться в положенні. Випуск присвячений родині, і на сторінках журналу відомі особистості дискутують на цю тему.

– Для мене сім’я – це життя, – зізналася Марінда, – Моя робота була чудовою, але це не моє життя. Я не відчуваю над собою тиску швидше повернутися до роботи.

Разом – 18% працюючих українців кожен день хоча б раз замислюються про звільнення
“Через нестабільність роботи підприємства”; “Думка вкоренилася, і я вже роблю кроки до реалізації задуманого”, – коментують ситуацію ті, хто замислюється про звільнення разів на день.

За визнанням ще 8% респондентів думки написати заяву про звільнення приходять до них кілька разів на день. Однак опитані зізнаються, що, після того як зважать всі “за” і “проти”, вони вирішують залишити все як є: “Мене не влаштовує графік роботи і зарплата”, “На роботі мене дратує все, але, подумавши про відхід серйозно, я заспокоююсь “

ВІДЕО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.