Новини світу. 28 листопада. Новозеландець розповів журналістам, що якщо б не встиг вчасно витягти телефон з плавким акумулятором, він вибухнув би в нього в кишені.

HTC Magic
HTC Magic вибухає

Житель Нової Зеландії Майкл Мерфі (Michael Murphy) міг би отримати серйозні травми, якби вчасно не помітив, що з його смартфоном HTC Magic щось не так.

Мерфі поліз у кишеню за ключами і відчув, що телефон сильно нагрівся. Він дістав апарат і побачив, що задня кришка надулася і з-під неї видно акумулятор.

Доторкнуться до батареї було неможливо, настільки гарячою вона була, розповідає новозеландець The National Business Review. Тримаючись за корпус смартфона, він витрусив акумулятор. Той відлетів убік і вибухнув. Щоб загасити полум’я Мерфі довелося скористатися вогнегасником.

HTC порадила власнику вибухового смартфону звернутися в сервісний центр. Там йому видали новий телефон. За словами Мерфі, його старому смартфону HTC Magic було сім місяців. Новозеландець зізнався, що йому страшно уявити, що було б, якщо б апарат вибухнув в його кишені.

В HTC заявили, що компанія проведе власне розслідування інциденту.

В історіях з вибухами мобільних телефонів були і ті, кому пощастило куди менше, ніж Мерфі – наприклад, 23-річний індієць, якого вбив апарат Nokia, який вибухнув, або підліток-француз, який отримав травми очей в результаті вибуху iPhone.

Comments

  1. Интересно какой механизм реакции при взрыве мобильного?
    То есть, почему они взрываются?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.