Новини України. 9 листопада. В Україні мають намір збудувати два аквапарки: один у Львові, один в Києві.

діснейленд
Київ і Львів матимуть Діснейленди

В столиці будівництво аналога «Діснейленду» планують запустити на початку 2011 року в Гідропарку, а на правому і лівому берегах хочуть створити аквапарки. Розгортання споруди парків розваг викликано підвищенням в столиці попиту на атракціони.

Один з аквапарків буде розміщений на Оболоні, а другий – на Осокорках. Ввести об’єкти в експлуатацію планують у 2012 році.

Один з комплексів розташується на третьому поверсі великого торгово-розважального центру, який знаходиться між станціями метро «Мінська» і «Героїв Дніпра». Як заявляють розробники проекту, аквапарк буде виконаний у стилі твору Артура Конан-Дойля «Загублений світ».

За словами генерального директора торгово-розважального центру Григорія Колодача, в дизайні об’єкта будуть присутні і «динозаври», і «пірати», а також повітряні кулі, які почнуть літати під дахом, як в аквапарку Берліна. Тут планується відкрити 5 басейнів з глибиною місцями до двох метрів, а також 15 гірок.

Планується, що розважальний об’єкт буде працювати цілодобово. Вартість квитків буде змінюватися в залежності від часу, дня тижня, а також тривалості перебування. Наприклад, у будні проведення дня в аквапарку в середньому обійдеться в 180-190 гривень з людини.

Також будівництво Діснейленду планується у Львові. Таку ідею у місті просуває народний депутат Петро Писарчук. За його словами, подібний об’єкт потрібно мати в місті.

“Ясна річ, що у такому поважному місті потрібно створити умови для того, щоб батьки у вихідні дні не мучилися з питанням, куди піти з дитиною. Потрібне місце, щоб за доступну ціну завести дитину, щоб вона розвивалася, чогось вчилася”, – зазначив Писарчук в інтерв’ю NM.

“Це має бути розважально-, пізнавально-, навчальний комплекс, так би мовити. Всі ці компоненти потрібно передбачити. Не всі люди можуть поїхати до Парижа“, – додав він.

За його словами, це може бути щось скромніше, але краще ніж у столиці Франції.

Народний депутат зауважив, що це має бути приватна ініціатива і є люди, які готові інвестувати в створення містечка для дітей. Зокрема і сам Петро Писарчук готовий бути учасником такого проекту.

Джерело Террикон, NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.