Українці споживають менше овочів і фруктів, ніж вирощують

Новини України. 6 листопада. Міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк вважає, що необхідно заборонити імпорт овочів і фруктів, які вирощують в Україні.

Про це він заявив сьогодні в ході наради з питань ситуації на продовольчому ринку і завершення комплексу осінньо-польових робіт у Вінницькій області.

“Наше завдання – економічними важелями, адміністративними важелями зупинити імпорт овочів, фруктів тих, які ми виробляємо, крім екзотичних” , – сказав Микола Присяжнюк.

За його словами, в організованих торгових мережах щорічно збільшуються обсяги реалізації імпортованих овочів, фруктів і ягід. “Це говорить про те, що, по-перше, у нас немає логістики, щоб вирощувати достатню кількість овочів і фруктів. Логістика відсутня, і торговельні мережі при відсутності передпродажної підготовки не беруть нашу продукцію”, – пояснив міністр.

На думку Миколи Присяжнюка, головною проблемою споживання імпортованої продукції є звичка. “Відбувається ситуація, що наш споживач звикає до імпортованої продукції. Це найголовніша проблема, від якої нам важко буде позбутися. Сила звички споживача потужна, вона формується не за один рік, і повернути назад – складно”, – зазначив міністр.

При цьому міністр повідомив, що Україна щорічно виробляє близько 8 млн. тонн овочів і фруктів, а споживає – близько 6 млн. тонн.

Джерело УБР

Міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк вважає, що необхідно заборонити імпорт овочів і фруктів, які вирощують в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.