Новини світу. 20 листопада. В Тайвані почнуть будівництво гігантського хмарочосу-дерева. Реалізація проекту стартує вже через два роки.

дерево-хмарочос Floating Observatories
Floating Observatories

Представлене на малюнку нижче гігантське дерево-хмарочос – зовсім не плід уяви письменника-фантаста з далекого майбутнього.

Саме так буде виглядати будинок, який хочуть збудувати в Тайвані.

Проект дерева-хмарочоса “Floating Observatories” виграв престижний конкурс Taiwan Tower Conceptual International Competition, на який було представлено понад 230 робіт. Ідеологи “Floating Observatories” – румунський архітектор Штефан Дорін (DSBA) і upgrade.studio – отримали грошовий приз у розмірі 4 мільйонів тайваньських доларів (приблизно $130 тис.). Хмарочос висотою 295 метрів планується звести в третьому за величиною місті Тайваню – Тайчунг.

Яскравою особливістю дерева-хмарочоса є його “листя”. Їх виготовлять з надлегких матеріалів (багато що доведеться запозичити у космічної індустрії). Ці елементи будуть представляти собою оглядові майданчики, що рухаються вверх і вниз.

Незважаючи на оригінальну задумку і зовнішній вигляд “Floating Observatories“, головною перевагою “дерева” стане його екологічність. Інженерами буде розроблена система для збору та очищення дощової води, яку можна буде використовувати для господарських потреб, поливання зелених насаджень. Для видобутку електрики будуть задіяні вітряки і сонячні батареї, а для опалення – геотермальні джерела.

Завдяки незвичайній конструкції, “Floating Observatories” буде займати мінімальну кількість квадратних метрів на поверхні землі і стане прикрасою паркового комплексу Taichung Gateway Park.

У будівлі планується розмістити інформаційний центр, музей, офіси та ресторани.

дерево-хмарочос Floating Observatories

дерево-хмарочос Floating ObservatoriesДжерело Денги.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.