Новини світу. 21 листопада. США. Американська поліція затримала в суботу знімальну групу російського телеканалу Russia Today під час зйомок демонстрації протесту біля воріт військової бази Форт Беннінг (штат Джорджія), де знаходиться Інститут Західної півкулі зі співробітництва в галузі безпеки (WHINSEC).

Russia Today
В США затримали знімальну групу Russia Today

Кожен рік біля воріт бази збираються тисячі активістів, які вимагають закриття інституту на тій підставі, що в його стінах навчаються поліцейські і військові з країн Латинської Америки, багато хто з яких звинувачуються в жорстоких злочинах проти мирних жителів своїх країн, а також у вбивствах іноземних громадян.

Телеканал повідомляє, що кореспондента Кейлін Форді (Kaelyn Forde) та оператора Джона Конвея (Jon Conway) затримали, не дивлячись на те, що вони підкорилися всім вимогам поліції, зокрема не наближатися до воріт бази.

“Керівництву телеканалу стало відомо про те, що трапилося з короткого дзвінка Кейлін Форді. У даний момент вживаються всі законні заходи, щоб отримати пояснення причин арешту знімальної групи під час своєї безпосередньої роботи і домогтися негайного звільнення з-під варти журналістів”, – йдеться в повідомленні телеканалу.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.