Новини світу. 20 листопада. Сьогодні в Польщі – “день тиші” перед виборами до органів місцевого самоврядування. У неділю в країні відбудеться перший тур.

Польща
У Польщі місцеві вибори

В нинішніх місцевих виборах беруть участь чверть мільйона кандидатів. Полякам належить обрати 48809 депутатів, 1576 війтів (голів районних адміністрацій), 709 бургомістрів і 107 мерів. Правом віддати свій голос володіють 30,6 млн. жителів Польщі.

Голосування розпочнеться на всіх виборчих дільницях 21 листопада в 8 ранку за місцевим часом і завершиться о 10 вечора. Перші попередні підсумки виборів з’являться відразу після закриття дільниць.

На думку спостерігачів, великих сюрпризів нинішнє голосування не принесе. Згідно з даними опитувань, більшість керівників залишаться на своїх постах. Майже у всіх містах перемогу пророкують представникам правлячої партії “Громадянська платформа“.

Опозиційна партія “Закон і справедливість”, голова якої Ярослав Качиньський, програвши президентські вибори, обіцяв взяти реванш на місцевих, користується підтримкою тільки чверті виборців.

Цікавим обіцяє бути голосування тільки у двох великих містах – Кракові і приморському Сопоті, де рейтинги головних кандидатів на крісло мера практично рівні.

У Варшаві найбільшою підтримкою користується діючий президент (мер) міста Ганна Гронкєвич-Вальц, якій пророкують перемогу в першому турі.

Джерело ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.