Новини світу. 11 листопада. Італія. Перший телеканал, цілком присвячений іммігрантам, які складають в Італії 5 мільйонів осіб, був включений у платний пакет супутникового телебачення SKY і вже вийшов в ефір.

телевізор, трансляція
Українці в Італії дивитимуться телепрограми рідною мовою в суботу

Назва нового телеканалу, «Babel TV», говорить сама за себе: мова йде про багатомовне і мультикультурне телебачення, цільовою аудиторією якого є іммігранти. Думка іммігрантів до цих пір не враховувалося при складанні рейтингів найбільш популярних телепрограм.

Продюсером телеканалу виступає приватна телекомпанія Blogtv, а мережа мовлення побудована за географічним принципом, при якому один день тижня присвячений одному регіону планети, представленому в Італії. У понеділок програми охоплюють Латинську Америку і виходять іспанською та бразильському варіанті португальської мови, у вівторок програми виходять албанською і присвячені Албанії, в середу мова піде про Філіппіни для філіппінців, у четвер – румунською, у п’ятницю – на різних африканських мовах, в суботу, вийдуть програми українською мовою для іммігрантів з України. У неділю вийде у повторі збірка кращих програм за тиждень на різних мовах з субтитрами італійською мовою.

Крім розважальних, регулярно будуть транслюватися також навчальні та навчально-пізнавальні програми, зокрема курси італійської мови для іноземців, а також основи Конституції і законодавства Італії.

“Наш телеканал може стати майданчиком для взаємного знайомства, пізнавання один одного, і тому в ефір підуть як програми на документальній основі, що розповідають про італійців і представляють їх на екрані телевізора італійською мовою, так і зарубіжні телепрограми мовою оригіналу, що отримали визнання на батьківщині іммігрантів. Відповідно до них будуть субтитри на італійською, щоб зробити їх загальнодоступними”, – розповідає керівник проекту «Babel TV» Лука Артезі.

За матеріалами Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.