14 листопада. Фото. У північноірландському місті Белфаст вже 10 років існує гей-клуб «Кремль».

Леніна гея вибрали невипадково

При вході в нього розташована статуя Леніна в натуральну величину, а сам гей-клуб оформлений в «радянських традиціях». Один із залів там називається «Цар», а інший – «Червона площа». Для любителів БДСМ призначена кімната під назвою «Диба».

Вибір фігури Леніна для західних гомосексуалістів не випадковий – він сприймається як перший правитель в XX столітті, «дозволивший» гомосексуалізм.

Але термін «дозволивший» не зовсім правильний: покарання за гомосексуалізм просто не було внесено в перший КК РРФСР за 1922 рік.


Джерело AP

У північноірландському місті Белфаст вже 10 років існує гей-клуб «Кремль». При вході в нього розташована статуя Леніна в натуральну величину, а сам гей-клуб оформлений в «радянських традиціях». Один із залів там називається «Цар», а інший – «Червона площа». Для любителів БДСМ призначена кімната під назвою «Диба».

Вибір фігури Леніна для західних гомосексуалістів не випадковий – він сприймається як перший правитель в XX столітті, «дозволивши» гомосексуалізм. Але термін «дозволивши» не зовсім вірний: покарання за гомосексуалізм просто не було внесено в перший КК РРФСР за 1922 рік. При цьому в КК Грузії і середньоазіатських республіках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.