Хлопець вистрибнув з вікна через нерозділене кохання

4 листопада. Трагедія трапилася в середу ввечері в гуртожитку Національної юридичної академії на вулиці Динамівській. Студент третього курсу прокурорського факультету вистрибнув з вікна кухні 8 поверху. Хлопець помер на місці.

Приятелі загиблого кажуть, що виною всьому нерозділене кохання. Студент 3 курсу прокурорського факультету Станіслав В. жив на 3 поверсі гуртожитку № 14 НЮА ім. Ярослава Мудрого. Однак спеціально для того, щоб звести рахунки з життям, хлопець піднявся на кілька поверхів вище. Звідси з вікна кухні на 8 поверсі хлопець і зробив останній крок. На місце трагедії дуже швидко прибули швидка допомога і міліція, проте медикам лише залишалося констатувати смерть.

За словами мешканців гуртожитку, загиблий нічим особливо не відрізнявся від своїх однолітків, однак був трохи замкнутим. Особливо в день самогубства. Студенти називають одну версію події, розбіжності викликають лише деякі обставини. Всі знали, що хлопець був закоханий в студентку першого курсу, але взаємності домогтися не зміг. З коханою хлопець розмовляв по телефону напередодні.

«Він хотів бути з нею, а вона з ним – ні, – розповідає студент Олексій. – Мабуть, вирішив їй щось довести. Я бачив його за півгодини до того, що сталося, проте ніщо не віщувало біди».

Деякі хлопці кажуть, що до самогубства Станіслав готувався. «За день до трагедії він вилучив з «Контакту» всіх друзів і поставив на аватарку страшну картинку – там зображено психічнохворий у гамівній сорочці, – розповідає студентка Анна. – Після цього він нібито чимало випив і стрибнув».

Джерело Газета

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.