арешт, наркобарон
Грузія арештувала російських розвідників

Новини світу. 5 листопада. Грузія. Сьогодні міністерство внутрішніх справ Грузії оголосило деякі подробиці затримання російських шпигунів у країні. Згідно з інформацією відомства, йому вдалося заарештувати чотирьох громадян Грузії та дев’ять громадян Росії, які працювали на російську військову розвідку.

За словами представників МВС Грузії, арешти учасників шпигунської мережі в країні пройшли ще минулого тижня. Тоді було затримано чотирьох громадян Грузії: Армен Геворкян, Рубен Шікоян, Руслан Галогре і Петре Даврішадзе, які займалися приватним бізнесом. Крім них були арештовані також дев’ять громадян Росії, імена яких будуть названі найближчим часом.

Як підозрює офіційна влада в Грузії, всі ці люди працювали на російську військову розвідку – Головне розвідувальне управління Генерального штабу. На думку деяких спостерігачів, арешт російських шпигунів у Грузії став своєрідним “подарунком” Тбілісі Москві, у якій 5 листопада відзначається День військового розвідника.

Нагадаємо також, що історії з затриманням російських шпигунів у Грузії трапляються в цій країні регулярно. Зараз відносини між Тбілісі і Москвою знаходяться в стадії конфронтації. Втім, політична ворожнеча не перешкоджає російським компаніям, у тому числі і державним, інвестувати в грузинську економіку.

Джерело Bloomberg

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.