вибори, бюлетень
В Черкасах перевибори

Новини України. 6 листопада. Черкаси. У Черкасах відбудуться повторні вибори депутатів до міської ради з 10-му і 12-му округах.

Відповідне рішення ухвалила на своєму засіданні Черкаська міська територіальна виборча комісія.

Перевибори по цих округах відбудуться 14 листопада 2010 року.

Нагадаємо, діючий мер Черкас Сергій Одарич, висунутий Партією вільних демократів, лідирує на виборах мера Черкас з 38%, за підрахунком 30% голосів виборців.

Друге місце займає кандидат від партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Микола Булатецький, якого підтримали 14% городян. Кандидата від Партії регіонів Євгена Влізло підтримали 13% виборців.

Підрахунок голосів ускладнюється необхідністю перераховувати бюлетені по 14 ділянках, з яких на даний момент перераховані 6.

Джерело УБР

У Черкасах відбудуться повторні вибори депутатів до міської ради з 10-му і 12-му округах.

Відповідне рішення ухвалила на своєму засіданні Черкаська міська територіальна виборча комісія.

Перевибори по цих округах відбудуться 14 листопада 2010 року.

Нагадаємо, діючий мер Черкас Сергій Одарич, висунутий Партією вільних демократів, лідирує на виборах мера Черкас з 38%, за підрахунком 30% голосів виборців. Друге місце займає кандидат від партії “Всеукраїнське об’єднання” Батьківщина “Микола Булатецький, якого підтримали 14% городян. Кандидата від Партії регіонів Євгена Влізло підтримали 13% виборців. За словами Кудрявцева, підрахунок голосів ускладнюється необхідністю перераховувати бюлетені по 14 ділянках, з яких на даний момент перераховані 6.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.