Ужгородську міську ТВК опечатала міліція

Новини України. 6 листопада. Невідомі особи в ніч з 5 на 6 листопада атакували Ужгородську міську територіально-виборчу комісію і зробили спробу викрадення бюлетенів по декількох мажоритарним виборчим округам з виборів до обласної ради.

Увечері 5 листопада в Ужгородській ТВК проводилася упаковка належним чином бюлетенів і складання протоколів, тривало підведення підсумків. Під час цієї процедури в приміщенні були присутні кандидати в депутати та журналісти.

«Саме в цей час надійшло повідомлення з обласної ТВК про те, що бюлетені по мажоритарному округу № 9 (Ужгород) до обласної ради спотворені, оскільки до списку було включено особу, яка в день голосування не була кандидатом. Штампу «вибув» навпроти прізвища цієї людини не було проставлено, за нього голосували», – прокоментував кандидат у депутати та діючий депутат Закарпатської обласної ради Олександр Солонтай.

За його словами, міська виборча комісія після отримання такої інформації, а також на підставі численних заяв про підкуп виборців повинна була скласти відповідні протоколи і прийняти рішення про проведення нових виборів за мажоритарним округом № 9. «Таке ж рішення мало бути ухвалене і по мажоритарному округу № 8 до обласної ради, тому що по ньому також ще 1 листопада надійшли заяви з проханням перерахунку голосів і зі скаргами на численні порушення виборчого процесу», – уточнив кандидат у депутати Олег Муртазін.

Однак, за його словами, міська ТВК не прийняла ніяких рішень по цій скарзі. Замість цього на момент, коли ще протоколи не були складені, секретар міської ТВК залишив приміщення і разом із сторонніми особами (що є порушенням законодавства) раптово став виносити пачки бюлетенів з приміщення ДВК і занурювати їх в автомобіль, який є власністю керівника обласної організації Комуністичної партії .

Міліція не перешкоджала цим діям, оскільки, за їх поясненням, «подумали, що якщо завантажує бюлетені секретар ДВК, так має на це право». Це порушення припинили самі кандидати в депутати: вони змусили секретаря ТВК повернути всі пачки з бюлетенями до приміщення ТВК. Зараз приміщення міської ТВК опечатано міліцією. Підсумки по Ужгороду за мажоритарними округами не підведені і не передані до обласної ТВК.

Джерело Газета

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.