Новини світу. 21 листопада. Маленькій собачці вдалося пройти випробування і поряд з німецькими вівчарками стати членом пошуково-рятувальної команди.

Чихуахуа
Чихуахуа Момо стане рятувальником

Чихуахуа на ім’я Момо стала повноправним членом команди рятувальників, яка відноситься до поліцейського відомства в місті Нара в Японії.

7-річна Момо, що в перекладі означає “персик“, успішно пройшла кваліфікаційний іспит для служби в регіональному відділенні поліції Нари і анітрохи не поступилася своїм майбутнім товаришам по службі – величезним німецьким вівчаркам.

На іспиті собаки взяли участь у пошуково-рятувальної операції. За запахом речі, яка належить людині, потерпілому від землетрусу, вони повинні були за 5 хвилин знайти саму людину.

Момо, яка важить всього 3 кг, буде служити в команді рятувальників, які допомагають жертвам природних катаклізмів. Свою роботу безстрашна чихуахуа почне вже в січні.

Такі маленькі собаки дуже рідко потрапляють на службу в поліцію. Але їх головною перевагою є те, що вони можуть допомогти врятувати людей у важкодоступних місцях, в які великі собаки протиснутися не можуть.

Відзначимо, що песики Чихуахуа є одними з улюблених тварин світської левиці Періс Хілтон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.