Новини України. 9 листопада. Прибуток Українського державного підприємства поштового зв`язку (УДППЗ) «Укрпошта» протягом 9 місяців 2010 року зріс на 13%, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, – до 19,9 млн. гривень.

Укрпошта
Укрпошта заробила 19,9 млн. грн.

Дохід підприємства за звітний період зріс на 9,4% і становив 3 млрд. 720,3 млн. грн, повідомили в прес-службі компанії. При цьому понад 2 млрд. грн. доходу отримано від послуг зв`язку, що на 11% більше, ніж рік тому.

Основну частку в загальній структурі доходів компанії становили доходи від доставки пенсій і грошової допомоги – 34,8% від усіх доходів з 9 місяців 2010 року.

Частка доходів від доставки письмовій кореспонденції становила 19,6%, від фінансових послуг – 12%, від доставки друкованих і періодичних видань – 7,9%, від торгівлі – 5,2%, посилок – 5%, від комерційних послуг – 2,5%, від інших послуг – 12,8%.

Збільшилися доходи від послуги «Кур’єрська доставка» на 40,6%.

Активно продовжується впровадження і розвиток нових послуг, відзначають у підприємстві. Укладено угоди про обмін згрупованими відправленнями «Консигнація» з поштовими службами Словаччини, Фінляндії, Німеччини, Чехії. Це дало збільшення доходів від надання послуги на 17,4%.

Рентабельність підприємства за звітний період склала 0,5%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.