Мексика, курорт, пляж
Українці зможуть їздити на відпочинок у Мексику без оплати за візу

1 жовтня. Мексика вводить для українців безкоштовні візи.

Про це стало відомо під час 4-го раунду українсько-мексиканських політичних консультацій на рівні заступників керівників зовнішньополітичних відомств.

Українську делегацію на консультаціях очолював заступник міністра закордонних справ Олександр Горін, мексиканську – заступник міністра Лурдес Аранда Бесаурі.

Предметом консультацій стало обговорення стану і перспектив розвитку двосторонніх українсько-мексиканських відносин. Досягнуто домовленість про активізацію політичного діалогу між Україною та Мексикою на вищому рівні, а також про поглиблення взаємодії двох країн у рамках ООН та інших міжнародних організацій.

Заступник міністра закордонних справ України подякував мексиканській стороні за введення з 1 листопада цього року для громадян України – бізнесменів, туристів і транзитних пасажирів – електронної системи отримання безкоштовних дозволів на в’їзд до Мексики строком до 90 днів.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України очікує, що восени поточного року буде прийнятий план дій щодо введення безвізового режиму з Євросоюзом.

Джерело Денги.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.