Новини технологій. 12 листопада. Американська асоціація компаній звукозаписної індустрії RIAA занесла популярну в Росії та СНД соціальну мережу «Вконтакте» в «чорний список» за поширення неліцензійних музичних композицій.

вконтакте
"ВКонтакте" попав у чорний список

Список, складений на прохання відомства США, що займається питаннями зовнішньої торгівлі, включає сайти, оператори яких «роблять бізнес на піратській музиці, не сплачуючи правовласникам», йдеться в заяві організації.

На думку авторів дослідження, «ВКонтакте» дозволяє користувачам завантажувати музичні файли без дозволу власників авторських прав, і більше того, зареєстровані на сайті люди мають можливість скачувати ці файли за допомогою спеціально розроблених програм, що порушує закон про авторське право.

Експерти RIAA вважають, що головним розповсюджувачем нелегального контенту є китайський пошуковик Baidu, який забезпечує доступ до піратських файлів через результати пошуку.

Серед інших сайтів, які «завдають істотного збитку економіці США», RIAA, зокрема, відзначає великі торрент-трекери The Pirate Bay, IsoHunt, український Demonoid, відомий файлообмінник RapidShare.

Джерело Газета.Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.