Хорватія, порт
Українські моряки страйкують у Хорватії

5 листопада. Хорватія. Українські та латвійські моряки вже протягом двох місяців страйкують на судні Ruby Star в хорватському порту Рієка через невиплати зарплати.

Про це по телефону повідомив один з моряків Дмитро Тимченко.

“Ми знаходимося в офіційному страйку вже 2 місяці в місті Рієка в Хорватії, нам не виплачують зарплату вже 5 місяців“, – сказав він.

До складу екіпажу входять 14 осіб – громадяни України, Латвії, Італії та Хорватії. При цьому страйкують троє українців і двоє латвійців.

За словами Тимченка, моряки подавали до суду на судновласника – італійську компанію Pianura Armatori і виграли справу, але компанія все одно відмовилася платити. Крім того, судно з моряками знаходиться в неморехідному стані, і судновласник також відмовляється його ремонтувати.

“Компанія не платить за ремонт, судно знаходиться в неморехідному стані і стоїть у порту. Єдине, що можу сказати, що поки у нас є продукти і вода”, – зазначив Тимченко.

У п’ятницю моряки вирішили звернутися до найближчого українського консульства, але на момент розмови з ними кореспондента їм не вдалося додзвонитися до дипустанови. У Міністерстві закордонних справ цю інформацію не підтвердили, але пообіцяли розібратися і надати посильну допомогу морякам.

Джерело censor.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.