Новини України. 26 листопада. Україна бере на себе зобов’язання щодо такого рівня викидів парникових газів, який на період до 2020 року не буде перевищувати 80% від рівня базового 1990 року за умови функціонування міжнародних проектних механізмів.

Україна скоротить викиди парникових газів на 20%

Про це йде мова в заяві делегації України для участі у XVI конференції сторін Рамкової конвенції ООН про зміни клімату та шостої зустрічі сторін Кіотського протоколу, оприлюдненому на офіційному сайті Національного агентства екологічних інвестицій.

Україна також готова розглядати і прийняти великі обмеження викидів, якщо економіка країни отримає доступ до фінансових і технологічних ресурсів для впровадження низьковуглецевих енергоефективних технологій.

За відсутності єдиної цілісної угоди Україна готова взяти на себе кількісні зобов’язання щодо обмеження та скорочення викидів парникових газів в рамках двосторонніх або багатосторонніх угод.

Термін дії нової угоди – до 2020 року з чітким дороговказом щодо його функціонування на більш тривалий термін – до 2050 року і далі.

Джерело Дело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.