Новини спорту. 17 листопада. Швейцарія. Товариський матч збірної України і Швейцарії завершився з рахунком 2:2.

Україна Швейцарія
Збірній України варто грати краще, якщо ми хочемо гідно виступити на Євро-2012

Гра українців не була надто яскравою, а відтак, не відзначилася великою кількістю небезпечних моментів. Своєю чергою у швейцарців на домашньому полі їх було більше. Так господарям поля вдалося відкрити рахунок на 40-ій хвилині – Фрай зі штрафного поцілив у кут воріт, де перебував П’ятов, однак воротар українців не зміг вдало дотягнутися до м’яча.

“Синьо-жовті” зрівняли рахунок на третій хвилині другого тайму – Алієв, також зі штрафного, потрапив у спину Ярмоленка. М’яч змінив напрямок і влучив у ворота.

Швейцарія вийшла вперед на 62-ій хвилині. Знов забив Фрай.

Українцям вдалося зрівняти рахунок завдяки красивому удару Коноплянки (75 хв.) з-за штрафного у кут воріт суперника – 2:2.

Результат непоганий, однак гра національної збірної України була далеко не найкращою. За грою українців з трибун спостерігав Марчелло Ліппі.