Новини України. 11 листопада. Лондон. Україна домовилася з Британією обговорювати питання постачання енергоносіїв до Європи.

Лондон
Лондон допоможе Міноборони України

10 листопада 2010 року у Лондоні відбулася зустріч Посла України у Великій Британії Володимира Хандогія з державним міністром з питань стратегії міжнародної безпеки Великобританії Джеральдом Ховартом, повідомляє прес-служба МЗС України.

Сторони відзначили позитивну динаміку двосторонніх українсько-британських відносин в галузі безпеки та оборони протягом 2009-2010 років, а також плідну співпрацю в рамках міжнародних організацій, особливо в рамках операції ВМС ЄС з протидії піратству “Аталанта” та Багатонаціональної вертолітної ініціативи.

Британська сторона підтвердила готовність й надалі надавати сприяння Україні у реформуванні сектору безпеки та оборони, в першу чергу, шляхом підготовки кадрів для Міністерства оборони та Збройних Сил України, зокрема в рамках програми двостороннього співробітництва в оборонній галузі на 2010-2011 роки, підписаній у Києві в червні 2010 року.

Дипломати погодились сприяти взаємному інформуванню щодо реалізації Україною пріоритетних завдань на шляху європейської інтеграції та практичного співробітництва з НАТО у сферах, що становлять спільний інтерес. Відзначено особливу важливість обмінюватися поглядами у контексті забезпечення енергетичної безпеки в Європі та стабільності постачання енергоносіїв до країн Європейського Союзу, відзначає прес-служба МЗС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.