Новини України. 13 листопада. Україна запропонувала Польщі створити спільний посібник для вчителів історії, з Литвою така домовленість вже досягнута.

На черзі перемовини про спільну історію з Польщею

«Ми звернулися до польських колег, поки відповіді немає. Але от з Литвою є домовленість, що ми будемо робити для вчителів історії україно-литовський або литовсько-український матеріал, книгу, навчальний посібник для вчителів», – заявив міністр освіти України Дмитро Табачник.

Нагадаємо, у жовтні  на російсько-українському засіданні комісії істориків було вирішено створити робочу групу для підготовки спільного українсько-російського посібнику для вчителів. Це рішення викликало різку критику з боку українських націоналістів. Юлія Тимошенко заявила, зокрема, що «підручник з історії для наших дітей буде писати Російська Федерація».

Міністр підкреслив, що мова йде не про підручник для школярів, а про посібник для вчителів, а «вчитель – дорослий чоловік, який читає і знає набагато більше, ніж викладає».

На думку Табачника, вчитель, який знайомий з поглядами і Ключевського, і Карамзіна, і Грушевського, «здатний дати більш глибокі й об’єктивні знання».

Джерело РИА «Новости»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.