Таріель Васадзе
Васадзе хоче тісніших відносин з Росією

Новини України. 7 листопада. Українські виробники авто хочуть працювати в кооперації з Росією і мати ті ж умови на ринку РФ, що і місцеві виробники.

Про це заявив народний депутат, президент корпорації “Укравто” Таріел Васадзе.

“Неможливо зробити автомобіль в одній країні – весь світ в кооперації працює. Ми хотіли б посилити кооперацію з Росією“, – сказав політик.

Крім того, за його словами, українські автовиробники виступають за те, щоб їхня продукція мала ті ж умови на ринку РФ, як і російська.

“Автомобілі, вироблені в Україні, мають високу ступінь присутності компонентів з Росії – від 30 до 60%. Наприклад, при виробництві “ВАЗів” у Запоріжжі і в Черкасах використовуються не менше половини російських комплектуючих”, – сказав Таріель Васадзе.

Він нагадав, що між країнами діє зона вільної торгівлі, а політичні відносини стабілізувалися.

“У Росії вміло, розумно й ефективно ведуть регуляторну політику, прийняли програму промислового складання, програму з утилізації старих автомобілів. Ми хотіли б, щоб українська влада також займалася проблемами автомобілебудування”, – підкреслив народний депутат.

Він додав, що українським підприємствам було б цікаво брати участь у російській програмі обміну старих автомобілів на нові.

Таріель Васадзе відзначив, що “Укравто” готувала інвестиційні проекти для реалізації в Росії, але призупинила їх через світову фінансову кризу.

“Поки немає можливості їх відновити”, – сказав він.

Джерело Денги.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.