Новини світу. Протягом двох тижнів жителі Придністров’я, які користуються послугами монополіста в галузі зв’язку «Інтертелеком», не можуть скористатися сервісами голосового зв’язку через інтернет Skype, MailAgent і GoogleTalk.

Skype
Жителі Придністров'я скаржаться, що їм заблокували Skype

На форумі компанії «Інтердністерком» клієнти скаржаться, що не можуть телефонувати друзями та родичами за кордоном, використовуючи ці програми. За словами клієнтів, таким чином, компанія намагається змусити їх користуватися виключно платними послугами телефонного зв’язку.

При цьому, представники компанії «Інтердністерком» спростовують будь-які звинувачення у навмисній блокаді послуг голосового зв’язку.

«Інтердністерком» не надає послуги skype, mailagent, googletalk, та інших аналогічних програм, і гарантувати працездатність даних сервісів і різних інших додатків не може. Трафік, що генерується користувачами мережі інтернет, передається через мережі вищих магістральних операторів передачі даних», – йдеться в заяві компанії.

Придністровський монополіст на ринку зв’язку «Інтердністерком» є дочірнім підприємством компанії «Шериф», яка володіє найбільшою мережею супермаркетів у регіоні, а також контролює придністровський ринок паливно-мастильних матеріалів та цигарок. Також «Шериф» володіє однойменним футбольним клубом і низкою засобів масової інформації.

Джерело Газета.Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.