Новини України. 28 листопада. У фракції політичної партії “Сильна Україна” у Харківській міськраді виникли розбіжності у питанні обрання голови фракції.

Сильна Україна
Харківська Сильна Україна свариться за посаду голови фракції

Як повідомила прес-секретар депутата міськради від “Сильної України” Анатолія Родзинського, питання про обрання лідера фракції було винесено 26 листопада на засідання фракції.

За кандидатуру Родзинського проголосували троє депутатів з п’яти, двоє – не голосували. Відповідно, за інформацією прес-секретаря депутата, його обрано головою фракції.

Однак, згідно із заявою голови бюро Харківської обласної організації “Сильної України”, депутата облради Андрія Моченкова, це рішення неправомірне, оскільки за статутом партії кандидатуру керівника фракції рекомендує бюро місцевої організації партії.

Водночас бюро рекомендувало обрати головою фракції іншого депутата міськради – Євгена Гуткова. Сам Гутко, що не вважає протокол голосування з питання обрання лідера фракції дійсним, оскільки двоє з п’яти членів фракції були відсутні під час голосування. За словами Андрія Моченкова, це питання буде винесено в понеділок, 29 листопада, на розгляд бюро ХОО “Сильною Україною”.

Згідно з даними протоколів Родзинський на засіданні фракції запропонував проголосувати за кандидатуру Євгена Гуткова. Інший депутат Андрій Лесик висунув свою кандидатуру на посаду керівника фракції. Потім Євген Гутко і депутат Єгор Доровський покинули засідання фракції. Без них троє депутатів, які залишилися (А. Лесик, А. Родзинський і Віталій Саттаров) проголосували за кандидатуру Анатолія Родзінського.

Джерело Status Quo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.