18 листопада. Експерти Хілліардського музею в США виявили у своїй колекції підроблену картину, яку їм подарував один католицький священик.

Що буде з шахраєм невідомо

З’ясувалося, що він займається підробкою картин та їх даруванням в галереї безкоштовно – заради задоволення.

За словами представників Художнього музею Університету Гілліарда в місті Лафаєт, штат Луїзіана, підроблену роботу американського імпресіоніста Чарльза Кортні Карана їм подарував якийсь єзуїт Артур Скотт.

З’ясувалося також, що в інших музеях і картинних галереях країни його знають як “Марка Ландіса” і “Стівена Гардінера”. Як розповів директор музею Гілліарда Марк Таллос, “художник” дарує свої підробки галереям абсолютно безкоштовно, тому залучити його до відповідальності за шахрайство неможливо, оскільки в його діях відсутній корисливий мотив.

Як з’ясував Таллос, роботи Артура Скотта прикрашають колекції більше тридцяти галерей і музеїв у країні. Зараз експерти мають намір провести масштабну перевірку, щоб прибрати підробки зі своїх експозицій.

Крім того, представники музею Гілліарда не виключають, що все ж таки звернуться в поліцію проти “художника”, оскільки його можна звинуватити у виготовленні фальшивих документів з аукціонних будинків, де нібито були придбані раніше його картини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.