радянська книга
У Севастополі відкрився музей радянського дитинства

Новини України. 7 листопада. У річницю Жовтневої соціалістичної революції, на території севастопольського дитячого оздоровчого містечка «Лукомор’я» відкриється Музей радянського дитинства

Про це повідомив севастопольський власник Лукомор’я підприємець Микола Помогалов.

За його словами, музей створений на базі діючого на території містечка з часів Радянського Союзу залу ігрових автоматів.

“Ми вирішили дати цьому залу друге життя: відремонтували ігрові автомати, які працювали від десяти-копійчаної монети (все-таки 15-копійчаних – прим.), вони увійшли і в основу Музею радянського дитинства”, – розповів Микола Помогалов.

За його словами, крім автоматів у музеї представлені інші експонати радянської епохи – від 60-х до 90-х років. Серед них різна піонерська атрибутика – вимпели, прапори, сурми, барабани, а також плакати, агітаційні матеріали, газети і журнали тієї пори, бюсти Володимира Леніна, речі, що демонструють захоплення радянської дітвори та молоді, – радіотехніка, пластинки і багато іншого. Крім того, в експозицію Музею радянського дитинства увійшли матеріали, що розповідають про історію дитячого містечка «Лукомор’я», створеного у 80-ті роки минулого століття.

За словами власника «Лукомор’я», музейні експонати були надані севастопольцями, а також місцевими будинками культури і Палацом піонерів. Експозиція продовжує поповнюватися.

Вхід в Музей радянського дитинства вільний.

Джерело Новини Криму

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.