одяг, магазин
Російські бутіки продають лише китайські речі

Новини світу. 7 листопада. Російських магазинів, які відмовилися від «китайського надприбутку», і яким дорожче своє добре ім’я – одиниці. Продавці розкривають секрети: виявляється, підробки під відомі європейські марки нині коштують навіть дорожче ніж справжні «брендові» речі.

“Я працювала в крутому магазині, який продає елітний одяг: трикотаж і білизну, – розповідає мешканка Челябінська Анна. – Хочу розкрити очі покупницям: лише мала частина товару у нас насправді була елітних європейських марок. Все інше – китайська підробка”.

Колишня працівниця розповіла технологію таких продажів.

“Працювала з нами жінка-постачальник, якій господарі бутіка давали каталог та зразки майбутньої колекції, що ось-ось повинна надійти в продаж. Жінка мала тісні контакти з фабрикою в Китаї – тут буквально за 1-2 тижні згідно з наданими нами зразкам шили одяг – джинси, футболки, куртки і так далі. Зовні «один в один» з фірмовим, тільки набагато гіршої якості. Її наш бутік і продавав як європейський одяг, з лейблами найкрутіших брендів. А головне – за тією ж ціною, що і справжній”.

“Накрутка на китайську підробку часом доходила до 5000% (!). Можете самі підрахувати, скільки наша господиня заробила тільки на одній популярній моделі штанів від відомого італійського дизайнера. Оптова ціна на пошиту в Китаї копію штанців – 520 рублів. А продавали ми їх за 26 тисяч рублів”, – розповіла продавець.

За матеріалами NM, inRight

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.