Новини світу. 27 листопада. Бразилія. Після двох днів вуличних боїв у Ріо-де-Жанейро між спецпідрозділами бразильської поліції і вуличними бандами загинуло вже 25 осіб, 192 учасника банд були арештовані.

Ріо-де-Жанейро у небезпеці

За даними поліції, кілька поліцейських отримали поранення, а всі убиті відносяться до кримінальних банд Ріо-де-Жанейро.

Усього в операції проти банд в місті приймає участь до 17,5 тисяч поліцейських, 800 солдатів спецпідрозділів, яких підтримує бронетехніка і вертольоти. За словами поліцейських, найбільш завзятий опір їм дають в бідних кварталах Ріо на півночі і заході міста (підвалини місцевих гангстерських угруповань). У цих районах поліції доводиться долати барикади, які створюють бійці банд-груп.

Як повідомляв раніше InterRight,  поліцейські ведуть бойові дії проти вуличних банд наркоторговців у 20 фавелах – бідних районах Ріо-де-Жанейро, в яких проживає до 3 мільйонів чоловік.

Приводом для початку масштабної зачистки фавел послужили напади злочинців на громадський транспорт. За останні дні ними було знищено, щонайменше, 29 автомобілів і автобусів. Вуличні угруповання мають у своєму розпорядженні солідний арсенал, в який входить автоматична зброя, в тому числі кулемети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.