Валерій Хорошковський
Хорошковський каже, що у нового Генпрокурора все буде ок

Новини України. 5 листопада. Київ. Голова служби безпеки України Валерій Хорошковський і голова Міністерства внутрішніх справ Анатолій Могильов стежили за вчорашньої “інавгурацією” Віктора Пшонки за допомогою мобільного телефону. Про це пише газета “Комерсант-Україна”.

За даними видання, в тому, що парламент схвалить кандидатуру Віктора Пшонки, в Генпрокуратурі ніхто не сумнівався.

“Вже до голосування в Раді готувалися до приїзду Президента, який повинен був офіційно представити нового главу ГПУ його підлеглим”, – пишуть журналісти.

На церемонію, крім прокурорів, запросили глав інших силових відомств. Ближче до 11:00 ранку прибули заступник глави Адміністрації Президента Геннадій Васильєв та Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов. Їх відразу ж провели в маленьку кімнату з табличкою “Службове приміщення” поруч з великим залом. Розвернутися їм було майже ніде, а тут ще співробітниця комендатури, побачивши їх, почала швидко прибирати зі столу чашки.

“Ви не хвилюйтеся, ми нічого з собою не заберемо”, – миролюбно сказав їй глава МВС, відзначає газета. Після цих слів жінка заметушилася ще більше.

У цей час, пише видання, в коридорі з’явився голова СБУ В. Хорошковський. Часу до приїзду Президента і Генпрокурора залишалося достатньо, так що глава спецслужби вирішив провести його з максимальною користю. “Він дістав мобільний телефон і запропонував Могильову і Васильєву разом з ним спостерігати за тим, як Віктор Пшонка відповідає на запитання депутатів онлайн. Вони схилилися над екраном мобільного, і Валерій Хорошковський чогось посміхнувся”, – зазначають журналісти.

Пізніше глава СБУ зазначив, що у нового Генпрокурора “все буде нормально“.

Нагадаємо, раніше парламент схвалив подання Віктора Януковича на призначення Віктора Пшонки Генпрокурором України.

За матеріалами Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.