Новини України. 15 листопада. Львів. Народний депутат Петро Писарчук вважає, що податковий кодекс у тій редакції, яка зареєстрована у Верховній Раді України в четвер, є прийнятним і має бути проголосований.

податковий кодекс
Теперішній варіант Податкового кодексу цілком прийнятний

Про це Петро Писарчук розповів сьогодні у Львові під час прес-конференції .

За його словами, теперішнє податкове законодавство України заганяє економіку держави у тінь і біля бізнесу годуються всі контролюючі структури на чолі з податківцями та міліцією.

Проект податкового кодексу, зареєстрований у ВРУ, на думку Петра Писарчука, зводить воєдино всі закони, зменшує кількість податків і встановлює прозорі правила гри для бізнесу. Він зауважив, що сьогодні процес прийняття кодексу надто заполітизований.

„У процес прийняття податкового кодексу внесено багато політики, а там, де працює економіка, політика має відпочивати. У нас же навпаки. Зареєстрований проект податкового кодексу нічим не загрожує малому та середньому бізнесу, усі спірні положення зняті” – сказав Петро Писарчук.

Крім того голова ЛОО Партії регіонів додав, що податковий кодекс буде великим кроком вперед, якщо вдасться реалізувати ідею автоматичного повернення ПДВ, адже раніше інвестори тікали з України через борги держави з ПДВ.

„Автоматичне відшкодування ПДВ – великий крок, за який має вчепитися великий бізнес” – підсумував Петро Писарчук.

Джерело Вголос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.