Олесь Доній
Олесь Доній: небезпека Свободи полягає у майбутньому підігрувані Януковичу

3 листопада. Перемога радикальної «Свободи» на місцевих виборах в західних областях країни була очікуваною.

Про це заявив нардеп Олесь Доній (НУНС).

«По-перше, нічого дивного в голосуванні західних регіонів немає. Це стабільний електорат, який готовий голосувати за патріотичні ідеї через невір’я в партії, які представлені в парламенті, в тому числі БЮТ і «Наша Україна – Народна самооборона», і він перейшов до нової непарламентської політичної сили, якою сьогодні є «Свобода» . Тому успіх досить прогнозований», – вважає він.

«У багатьох європейських державах праві партії достатньо сильно представлені в парламенті, на виборах. Можна згадати Францію, Нідерланди, Угорщину. Так що хвилюватися про погіршення міжнародного іміджу не доводиться. Зараз при владі сили, які фактично перетворюють країну на сателіта Росії, що сприятиме поступовому демонтажу державності. І якщо щось і повинно лякати Європу, то якраз та ситуація, яка є зараз», – впевнений Доній.

Політик зазначив, що небезпека радикальних націоналістів для України полягає в іншому.

«Інша справа – участь у президентській кампанії. Вихід в другий тур представника радикальних поглядів може лише сприяти тому, щоб Янукович залишився на другий термін. Це як варіант Симоненко, який свого часу використовував Кучма. Було все зроблено для того, щоб у другий тур не потрапив Мороз, як людина не настільки ультра-ліва, як Симоненко. І в умовах України, якщо говорити не про парламентські вибори 2012 року, а про президентські 2015 року, то очевидно, що реальну конкуренцію у другому турі Януковичу може скласти лише політик, який сподівається не тільки на національний ультра-правий електорат, але й на більш ліберальний, центристський електорат, і тоді у нього будуть реальні шанси перемогти. Інакше це буде виглядати як спроба підігрування Януковичу, щоб він залишився на другий термін», – вважає депутат від НУ-НС.

Джерело From-UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.