Новини світу. 27 листопада. Нідерланди. У Нідерландах два об’єднання діячів мистецтв і організація із захисту прав споживачів виступили з ініціативою законодавчо дозволити файловий обмін музикою і фільмами між користувачами Інтернету. Про це інформує низка західних видань.

скачування контенту з інтернету хочуть узаконити

Пропозиція не стосується ігор, програмного забезпечення і книг.

Щоб компенсувати можливі збитки правовласників, ініціатори пропонують оподаткувати MP3-плеєри, мобільні телефони, телевізори та інші пристрої, які можуть відтворювати і записувати музику і відео.

Податок замінить існуючий податок на цифрові носії, такі як CD і DVD. Його середня сума складе близько 5 євро. Зібрані кошти будуть ділити між виконавцями та іншими правовласниками. У майбутньому пропонується замінити такий податок загальним податком на Інтернет-підключення.

У Нідерландах зараз законодавчо дозволено завантажувати відео і музику для особистого використання. А зараз пропонується узаконити як скачування, так і “заливку” контенту в Інтернет.

Нагадаємо, на думку представників українського порталу EX.ua, одні лише заборонні заходи у боротьбі з комп’ютерним піратством в Україні ні до чого не приведуть. Замість того, щоб ініціювати закриття файлообмінних мереж, правовласникам варто подумати про альтернативні моделі поширення контенту.

Джерело Деньги

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.