Податковий кодекс України
Податковий кодекс став причиною мітингів по всій країні

2 листопада. Львів. Близько 2,5 тисяч людей пікетують будівлю Львівської облдержадміністрації з вимогою відставки Кабміну за розроблений ним проект Податкового кодексу.

Акція почалася о 11.30. У ній беруть участь в основному торговці львівських ринків, повідомляє Обком з посиланням на Українські новини.

Присутні тримають плакати з гаслами: “Ні азаровщині!”, “Ні тігіпківщіне!”, “Ми за чесні податки!”, “Ні податковому терору!”, “Зупинимо податкове гетто!”, “Геть податок на депозит!”, “Кожному депутату – по касовому апарату!”.

У цей час найбільші львівські ринки, зокрема, “Галицьке перехрестя”, не працюють, магазини закриті, а на дверях вивішені таблички з написом: “Закрито. Пішов на акцію протесту. Якщо приймуть Податковий кодекс, буде далі закрито”.

Також присутні скандують: “Геть Тігіпка!”, “Геть Азарова!”, “Ні – Податковому кодексу!”.

У своїх виступах протестувальники заявляють, що також вони вимагають відставки президента Віктора Януковича та голови Львівської обладміністрації Василя Горбаля.

Підприємці вимагають накласти мораторій на розгляд проекту Податкового кодексу, який, на їхню думку, спрямований на знищення середнього класу.

Як відомо, в Києві близько тисячі осіб станом на 10:00 брали участь в акції протесту біля будівлі Верховної Ради.

Учасники стукали в металеві відра і скандували “Ганьба!”. Серед гасел на плакатах – “Податковому беззаконню – ні!”, “Верховна Рада проти народу. Хто виграє?”.

В акції брали участь представники Кривого Рогу, Львова, Київської, Полтавської, Житомирської областей.Близько 2,5 тисяч людей пікетують будівлю Львівської облдержадміністрації з вимогою відставки Кабміну за розроблений ним проект Податкового кодексу.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.