Новини світу. 17 листопада. У Литві припинено “Каунаську справу” про педофілію. Обвинуваченими були високопоставлені особи, чотири його фігуранти загинули, і змушений був піти у відставку генпрокурор республіки.

дозвіл, суд
Всі фігуранти педофільної справи у Литві загинули

Рішення припинити справу окружний суд литовського міста Паневежиса (Panevezys) прийняв у зв’язку зі смертю останнього обвинуваченого Андрюса Усаса. Закрити справу просили прокурори. Близькі обвинуваченого вже після його смерті просили суд продовжити розгляд справи, сподіваючись реабілітувати його.

Восени 2009 року житель Каунасу Драсюсу Кядіс повідомив про існування педофільської мережі і публічно звинуватив розбещувачів його дочки. На думку батька, злочин скоїли суддя Каунаського окружного суду Йонас Фурманавічус, Андрюс Усас – громадський помічник колишнього голови парламенту Вікторас Мунтянас – і якийсь невстановлений Айдас. А мати й тітка дівчинки брали участь у звідництві.

5 жовтня в Каунасі було вбито Фурманавічуса і Віолету Нарушявичене, сестру колишньої співмешканки Кядіса. Сам він зник, і звинувачення в подвійному вбивстві йому пред’явили заочно і оголосили в міжнародний розшук.

У квітні 2010 року в Каунаському районі був виявлений його труп. А в траві поряд – пістолет “Байкал ІЖ 79-8” з магазином і дев’ятьма патронами. Мертвим через кілька місяців були виявлений і Усас. Посадові особи стверджують, що ці смерті були ненасильницькими.

У зв’язку зі справою про педофілію пішов у відставку генпрокурор, з посади було звільнено, а потім повернувся на неї через суд глава Каунаській прокуратури.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.