Новини України. 12 листопада. Київ. Частина з них, найімовірніше, потрапила на чорний ринок, а частина – хворих і старих – приспали, щоб не мучитися з лікуванням. Як сказала прес-секретар звіринця Анжела Комарова, пропало 47% колекції. Зараз у зоопарку працює КРУ.

Київський зоопарк
Київський зоопарк перетворився на концтабір для тварин

Пропали дрібні, але дуже недешеві тварини і птахи. Наприклад, відвідувачі більше не побачать пару білих какаду, які годують один одного з лапок. Це була єдина на території СНД пара рідкісних птахів, що приносять потомство у неволі. Крім того, пропали пари сенегальських і конголезьких папуг, лисий ібіс, ара, а також сови, чаплі, павичі і з півсотні мавп.

Співробітники зоопарку стверджують, що пропало набагато більше – до 70% тварин.

“У нас є підозра, що, наприклад, мавп могли присипляти. Хворих, старих, щоб не витрачатися на лікування. Попереднє керівництво називало це оптимізацією колекції. За останній рік у зоопарку дирекція знесла водойми для птахів площею 700 кв. м, в результаті зникли десятки рідкісних чапель. Всього ж пропало близько сотні птахів. З 80 видів риб в експозиції зараз виставлено всього 5″, – поділився один із співробітників зоопарку.

Колеги звинувачують у зникненні звірів і птахів колишнє керівництво.

Зараз КРУ розшукує всі документи, які б пролили світло на зникнення тварин. Нинішнє керівництво зоопарку ситуацію не коментує.

У той же час еколог Володимир Борейко вважає, що те, що відбувається, немає нічого страшного: “Рік тому пару великих папуг просто вкрали. Крадіжка в зоопарку було завжди, я сам на “пташці” виловлював працівників зоопарку, які продавали тварин. Решта тварин загинули. А весь галас через те, що захисники тварин хочуть зробити собі ім’я”.

Джерело censor.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.