хакери

6 листопада. Компанія Rainbow Security, провідний російський дистриб’ютор в області інформаційної безпеки, повідомляє про те, що компанія Wibu-Systems, дає шанс усім зареєстрованим учасникам хакерського чемпіонату 2010 виграти 100 000 юанів або 450 000 рублів.

Змагання почалося в Китаї 20 жовтня і триватиме до 19 листопада 2010. Основним завданням Чемпіонату є злом програми, захищеного системою CodeMeter, розробкою Wibu-Systems, таким чином, щоб його можна було запустити без відповідного апаратного ключа захисту CmStick.

Проведення змагання в умовах, наближених до реальних, вимагає доступу до апаратної частини, з цієї причини кожен учасник отримує персональний апаратний ключ CmStick і повну свободу у використанні методів впливу на засоби захисту.

Запускаючи додаток з підключеним апаратним ключем CmStick, учасник має можливість атакувати канал взаємодії між ключем, додатком і операційною системою. Перша частина завдання – атака і обхід захисту в процесі взаємодії. Другий етап – активація захищеного додаткового функціоналу (модулів) у додатку, ліцензії для якого немає в апаратній ключі. Учасникам належить знайти можливість аналізу поведінки чіпа і шифрування на основі ліцензій ключа.

Рішення завдання вимагає ідентичних методів, які використовують кіберзлочинці, і має декілька потенційних шляхів для вирішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.