Спеціально для фанів Facebook

8 листопада. Каліфорнія. Фото. У неділю, 7 листопада каліфорнійська компанія “RockMelt” оголосила про початок бета-тестування свого нового однойменного браузера, орієнтованого, в першу чергу, на шанувальників соціальних мереж. “RockMelt” вже назвали “браузером для “Facebook”.

Він створений на основі “Chromium“, а значить, поєднує в собі швидкість, дизайн і базовий функціонал “Google Chrome” як під “Windows”, так і під “Mac”, відзначають в “Wired”, журналістам якого вдалося протестувати браузер за кілька днів до офіційного запуску бета-версії.

Одна з принципових відмінностей роботи нового браузера: перш ніж почати роботу  необхідно ввести логін і пароль від “Facebook“-аккаунта. Зовнішня відмінність від традиційних веб-браузерів: бічні панелі під аккаунти на основних соціальних мережах на зразок “Facebook“, “Twitter” і т.д. праворуч, а також під стрічку друзів – зліва.

Така організація допомагає проводити прості маніпуляції зі своєю сторінкою в мережі, а також спілкуватися з друзями: наприклад, можна відправити другу посилання або відео простим перетягуванням такого елемента на його аватар. Також за допомогою одного кліка відкривається сеанс листування з друзями з мережі.

У верхній частині браузера є поле для пошуку, а також кнопка для обміну контентом.

ВІДЕО

Варто зауважити, презентаційний ролик браузера на “YouTube” з неділі вже встиг зібрати досить негативних коментарів: користувачам здається, що програма виглядає “як стандартний браузер, обвішаний непотрібними плагінами”, що “RockMelt” “повторює” ідею за аналогічним проектом “Flock”, коли браузер буде складно використовувати на комп’ютері з багатьма користувачами. Захисники ж нового продукту резонно зауважують, що це – тільки бета-версія.


У неділю, 7 листопаду каліфорнійська компанія “RockMelt” оголосила про початок бета-тестування свого нового однойменного браузера, орієнтованого, в першу чергу, на шанувальників соціальних мереж. “RockMelt” вже прозвали “браузером для” Facebook “.

Він створений на основі “Chromium”, а значить, поєднує в собі швидкість, зовнішності і базовий функціонал “Google Chrome” як під “Windows”, так і під “Mac”, відзначають в “Wired”, журналістам якого вдалося протестувати браузер за кілька днів до офіційного запуску бета-версії.

Одне з принципових відмінностей роботи нового браузера: перш ніж почати роботу (і завантажити версію з сайту для тіста), необхідно ввести логін і пароль від “Facebook”-аккаунта. Зовнішня відмінність від традиційних веб-браузерів: бічні панелі під аккаунти на основних соціальних мережах на зразок “Facebook”, “Twitter” і т.д. праворуч, а також під стрічку друзів – зліва. Така організація допомагає проводити прості маніпуляції зі своєю сторінкою в мережі, а також спілкуватися з друзями: наприклад, можна відправити другу посилання або відео простим перетягуванням такого елемента на його аватар. Також за допомогою одного кліка відкривається сеанс листування з друзями з мережі.

У верхній частині браузера є поле для пошуку, а також кнопка для обміну контентом.

Варто зауважити, презентаційний ролик браузера на “YouTube” з неділі вже встиг зібрати досить негативних коментарів: користувачам здається, що програма виглядає “як стандартний браузер, обвішаний непотрібними плагінами”, що “RockMelt” “повторює” ідею за аналогічним проектом “Flock”, що браузер буде складно використовувати на комп’ютері з багатьма користувачами. Захисники ж нового продукту резонно зауважують, що це – тільки бета-версія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.