Новини України. 9 листопада. Харків. Ще близько сорока курсантів Харківського університету повітряних сил імені Кожедуба госпіталізовані з підозрою на отруєння.

Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба
Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

У юнаків ті ж симптоми, що й у курсантів госпіталізованих 7-го листопада – підвищена температура тіла та нудота. Загалом у медчастині університету вже знаходиться близько сімдесяти чоловік. Через нестачу місць там встановлюють додаткові ліжка.

Причини отруєння встановлює санітарно-епідеміологічна комісія. Остаточний діагноз медики обіцяють оприлюднити в середу 10 листопада, коли будуть зроблені всі необхідні аналізи, повідомляють Харківські новини.

Нагадаємо, серед курсантів Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба 7 листопада виник спалах гострої кишкової інфекції.

Протягом дня в інфекційне відділення Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, що розташований у Харкові, було госпіталізовано 10 курсантів Харківського університету Повітряних Сил та один курсант Юридичної академії. Всім хворим було встановлено діагноз: гострий гастроентероколіт з легким перебігом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.