гривня, гроші
Держкомстат каже, що українці заробляють більше

Новини України. 7 листопада. Найшвидше зростають доходи жителів Севастополя (+45% за квартал), Херсонській (+45%) і Тернопільської областей (+41%). Зростання добробуту населення в місті моряків, мабуть, пов’язаний з інвестиціями російського флоту, який міцно влаштувався в Криму.

За даними Держкомстату, в другому кварталі 2010 року доходи українців виросли на 19%, з 3500 грн до 4200 грн на душу населення.

Примітно, що найповільніше зростають доходи в регіонах, де традиційно найвищі заробітки. Приміром, у Києві доходи населення за другий квартал зросли всього на 6%. На другому місці Донецька область – всього плюс 13%. Далі йде Київська область – плюс 15%.

У той же час, значне зростання доходів у не надто індустріально розвинених областях, як Херсонська і Тернопільська, демонструє тенденцію до скорочення різниці між заробітком в індустріальних і, так званих, «депресивних» регіонах.

Хоча формально різниця між найбільш «дохідним» Києвом (дохід на душу населення 8700 грн) і «малоприбутковими» Чернівцями (дохід на душу населення 2800 грн) становить майже 6000 грн. Тобто, середньостатистичний житель Чернівців заробляє приблизно в три рази менше середньостатистичного жителя столиці.

Джерело Денги.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.