Андрій Павловський
Андрій Павловський нагадав регіоналам про обіцянки їхнього вождя

3 листопада. Партія регіонів провалює всі соціальні законодавчі ініціативи, в тому числі і ті, які відповідають передвиборчій програмі президента Януковича.

Про це заявив народний депутат фракції «БЮТ-Батьківщина» Андрій Павловський.

За його словами, сьогодні на засіданні парламентського комітету з питань соціальної політики і праці члени провладної більшості відхилили два соціальні законопроекти, в основу яких були покладені передвиборчі обіцянки президента Януковича, повідомляє прес-служба БЮТ.

За словами Павловського, один із них – це законопроект №7184 про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, авторами якого і члени фракції БЮТ Андрій Павловський та Олександр Сочка.

Законопроектом пропонувалося з 1 січня 2011 та у відповідності до Закону по державні соціальні гарантії і стандарти, визначати, що державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям розраховується виходячи з розміру прожиткового мінімуму. Тобто, за словами Павловського, законопроект мав би дозволити збільшити допомогу малозабезпеченим, які мають на неї право згідно з діючим соціальним законодавством, а не в половину менше, як її зараз сплачує уряд Азарова.

“Цей законопроект в черговий раз був відхилений провладною більшістю. Партія регіонів відмовилась виконувати соціальні обіцянки свого лідера й продемонструвала, що вона вкотре обманула людей”, – сказав він.

Також, за словами Павловського, ПР не підтримала ще один проект закону, який прямо виходить з передвиборчої програми Януковича про формування антикризових державних продовольчих та медичних кошиків, автором якого є депутат Олександр Сочка. Законопроектом передбачалася реалізація обіцянки Януковича після приходу до влади забезпечити людям можливість купувати за доступними цінами найнеобхідніші продукти харчування та лікарські засоби в умовах зростання цін.

«Ще й сьогодні у людей зберігаються біло-сині буклети з президентської виборчої кампанії, де прямо вказано, що після приходу до влади Янукович втілить ці законодавчі ініціативи. Минуло майже дев’ять місяців з дня інавгурації і – тиша», – наголосив Андрій Павловський.

«І коли в магазинах і на базарах ціни щодня змінюються у бік зростання, влада зобов’язана подбати про громадян. Але депутати Партії регіонів спільно, до речі, з членами комітету соціальної політики від Комуністичної партії фактично виступили проти обіцянок Януковича», – додав БЮТівець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.