У юного гонщика заберуть всі регалії

4 листопада. Міжнародна автомобільна федерація (FIA) прийняла рішення дискваліфікувати польського картингіста Ігоря Валілко. Як повідомляє прес-реліз організації, антидопінговий комітет федерації (ACMC) виявив в аналізах 13-річного спортсмена нікетамід, який включено до групи S6b (стимулятори) списку заборонених препаратів Всесвітнього андідопінгового агентства.

Проба на допінг була взята Валілко 18 липня, під час четвертого етапу німецького чемпіонату з картингу ADAC Kartenrennen Ampfing. Валілко виступав в заліку KF3, і зайняв на змаганнях друге місце, що дозволило йому піднятися на четверту позицію в загальному заліку. Як стверджує офіційний сайт гонщика, допінг-тесту за ініціативою німецької картингової федерації DMSB піддалися тільки іноземні картингісти, здатні претендувати на місце в першій п’ятірці за підсумками чемпіонату.

Як повідомляє прес-реліз FIA, у зв’язку з порушенням Валілко антидопінгового законодавства, гонщик був дискваліфікований на два роки, починаючи з 18 липня. Всі його результати в гонці ADAC Kartenrennen Ampfing були анульовані, “включаючи конфіскацію всіх трофеїв, окулярів та призів”. У 2010 році Валілко також став переможцем національного чемпіонату Польщі з картингу в категорії KF3.

Ігор Валілко
має право оскаржити рішення комітету протягом 21 дня в Арбітражному спортивному суді FIA.

Джерело Делфи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.