Новини України. 15 листопада. Лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок вважає, що головним успіхом його політичної сили є незмінність поглядів.

Олег Тягнибок
Тягнибок знає в чому сила "Свободи"

Про це політик заявив в ефірі телеканалу “Інтер”.

Так, Олег Тягнибок, відповідаючи на питання ведучого, що в процесі посилення його політичної сили в центральній частині країни йому доведеться зменшити “націоналістичний градус”, сказав: “Я так не вважаю. Знаєте, чому? Тому що коли мене люди зустрічають на вулицях і кажуть, що “ми будемо за тебе голосувати і будемо підтримувати “Свободу“, вони пояснюють, чому: “Ви є послідовними, принциповими, ідеологічними, ви не виляєте хвостом як інші, ви говорите одне, і потім те, що говорите, реалізуєте”.

“У нас є ідея, ми на ній були виховані… Те, що я говорю в Галичині, те ж саме я кажу і в Східній Україні. Напевно, саме це і є секретом нашого успіху“, – зазначив лідер “Свободи“.

На думку Тягнибока, українці мають виховуватися як патріоти і повинні любити і пишатися своєю країною.

Джерело Ліга

Comments

  1. Мій сусід -новоспечений депутат Івано-Франківської міської ради від свободи, сьогодні 16 листопада, а він з запою ще не вийшов після виборів. Святкує перемогу. Дивуюся, як алкоголіки стають депутатами. Кричить за стіною “смерть москалям”, “слава нації” і тому подібні гасла істеричним голосом…

  2. От так і живемо, бо не бачать очі, що обирають.
    Я з останніх виборів до місцевих рад почерпнув, що це були не вибори, а лотерея – кому пощастить, той і пройде. Зайшовши в кабінку в мене виникло лише 1 питання – Хто ці всі люди?!?…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.