Новини України. 12 листопада. Заробітна плата лідера ВО «Свобода» Олега Тягнибока складає 15 тисяч гривень.

Олег Тягнибок
Тягнибок живе з членських внесків і пожертв підприємців

За словами лідера «Свободи», одне з джерел фінансування його політсили – членські внески, мінімальний розмір яких – 3 гривні на місяць.

Крім того фінансування партії здійснюється на кошти економічної ради «Свободи», представництва якого працюють у кожній області. Як пояснив Тягнибок, вони працюють як кредитні спілки чи інвестфонди, в них входять підприємці, які збирають гроші і вкладають у різні проекти.

При цьому відсотки від прибутку йдуть на утримання партії. Разом з тим лідер «Свободи» уточнив, що не всі члени партії роблять грошові внески, деякі з них надають приміщення для діяльності партії або засоби пересування.

«До прикладу я їжджу на машині члена партії. Великий і красивий джип Toyota. Його вибирав не я, політрада, щоб мені було зручно їздити по Україні. Він як будинок на колесах», – розповів Тягнибок.

При цьому політик не зміг оцінити вартість для партії кампанії у місцевих виборах, відзначивши лише, що на поїздки спікерів політсили по регіонам було витрачено близько 1 млн. гривень.

Як відомо, раніше Тягнибок заперечував фінансування «Свободи» представниками великого капіталу, які є членами Партії регіонів.

За матеріалами censor.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.