26 листопада. Росія. Twitter планує ввести процедуру підтвердження особистостей знаменитостей з Росії, які заводять акаунти на сервісі.

Користувачі не можуть зрозуміти чий Twitter вони читають

“Це необхідно в російському сегменті, оскільки дуже часто користувачі створюють підроблені акаунти відомих людей. І читачам складно розібратися, який же з них справжній”, – заявив один з найпопулярніших російських мікроблогеров Євген Козлов.

Наприклад, останнім часом велика кількість питань та обговорень у блогосфері викликали акаунти нового мера Москви Сергія Собяніна. У даний момент  налічується сім профілів під цим ім’ям, і шість з них проілюстровані фотографією мера.

При цьому в Twitter є й велика кількість облікових записів відомих політиків, достовірність яких не піддається сумніву. Так, наприклад, свої мікроблоги ведуть президент Росії Дмитро Медведєв, його помічник Аркадій Дворкович, губернатор Кіровської області Микита Бєлих та інші.

Сервіс мікроблогів Twitter був запущений в 2006 році. Станом на осінь 2010-го в Twitter зареєстровані більше 175 мільйонів акаунтів.

Джерело Дело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.