22 листопада. Італія. У понеділок в Італії проходить загальний страйк акторів, циркових артистів, танцюристів балету і співробітників кінотеатрів.

сьогодні глядачі Італії залишилися без вистав

Як повідомляє газета Corriere della Sera, національна акція протесту, організована провідними профспілками країни – Slc Cgil, Fistel Cisl і Uilcom Uil – спрямована на досягнення угод з владою Італії з питань оплати праці співробітників культурної сфери, а також її державного спонсорування.

Таким чином, практично всі спектаклі, концерти, а також кіносеанси в країні, заплановані на 22 листопада, скасовано. Артисти закликають владу Італії переглянути своє ставлення до «культурної сфери країни» і не розглядати її як комерційну індустрію, оподатковану численними податками.

За даними видання, у страйку беруть участь 250 тисяч чоловік. Раніше «Газета.Ru» повідомляла, що 12 листопада культурні установи Італії, підвідомчі асоціаціям Federculture (Федерація регіональних та місцевих організацій в області культури, туризму і спорту), FAI (Фонд італійської середовища) і ANCI (Асоціація місцевого самоврядування), закрили свої двері для відвідувачів. Причиною страйку стало рішення італійського уряду за три роки скоротити бюджет міністерства культури майже на € 400 млн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.