Новини спорту. 30 листопада. Троє членів виконкому Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА), які будуть 2 грудня голосувати в рамках процедури визначення країн-господарів ЧС-2018 і 2022 років, брали хабарі у 90-ті роки минулого століття.

корупція, хабарі
Чиновники ФІФА набрали хабарів на $100 мільйонів

Про це повідомляє британська BBC.

Згідно висновку журналістів, президент Американської конфедерації футболу Ніколас Леос, віце-президент ФІФА, президент Африканської конфедерації футболу Ісса Хайат і президент Конфедерації футболу Бразилії Рікардо Тейшейра в 1989-1999 роки отримували хабарі від маркетингового агентства.

Про деталі передбачуваних хабарів повідомляється в конфіденційному документі, що потрапив у розпорядження ВВС. У списку – 175 платежів, загальна сума яких сягає $100 млн. Хабарі платила компанія International Sport and Leisure, яка в 2001 році збанкрутувала.

ФІФА і троє названих в сюжеті програми членів її виконкому коментувати ці звинувачення відмовилися.

ВВС вже зазнала критики щодо часу виходу такої програми (Панорама – ред.) в ефір – практично за три дні до голосування з питання про країни проведення ЧС-2018 і ЧС-2022. Корпорація виступила на захист свого рішення, заявивши, що програма відповідає інтересам громадськості.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.