18 листопада. Севастополь. Трьох міліціонерів засудили на сім років позбавлення волі. Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю Управління МВС України в Севастополі.

міліціонери перевищили службові поноваження

У відділі нагадали, що стосовно трьох співробітників кримінального блоку Гагарінського районного відділу міліції у серпні-вересні 2009 року було розглянуто кілька заяв від громадян.

У результаті проведених перевірок прокуратура Севастополя порушила проти правоохоронців кримінальні справи за вчинення злочинів, передбачених ч.2 ст.365 Кримінального кодексу України – перевищення службових повноважень.

Рішенням керівництва управління вони були звільнені з органів внутрішніх справ за дисциплінарні порушення, що дискредитують звання працівника міліції.

За інформацією відділу зв’язків з громадськістю, у липні-серпні поточного року дані співробітники рішенням апеляційного адміністративного суду Севастополя були відновлені на службі, однак керівництво міліції не допустило їх до самостійного несення служби у зв’язку з незакінченим судовим слідством.

16 листопада вироком суду Гагарінського району Севастополя співробітники міліції були засуджені і взяті під варту.

Джерело Весь Крим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.